SRPEN  - kino startuje od 21:00

Abstinent

KDY: PÁTEK 14.8. / 21:00

Drama / Česko / 2019 / 83 min

Devatenáctiletý Adam (Josef Trojan) je pacientem protialkoholní léčebny. Ocitá se tak na místě, které si většina lidí spojuje s už staršími, profesionálními opilci. Jenže realita je jiná. Alkoholově závislými se stávají čím dál častěji i velmi mladí lidé. Stačí k tomu málo. Adam měl život před sebou. Zbývalo mu jen dodělat maturitu, poslat přihlášku na vejšku. Ale to nespěchalo, byly to hlavně správné časy na pořádnou pařbu s partou, na rande s holkou nebo na pivko či něco ostřejšího s kámošem. Adam byl přesvědčený, že má všechno pod kontrolou. Pití vnímal jako účinný lék proti nudě, připadal si po něm mnohem odvázanější a vtipnější. A jeho rodiče? Ti byli v pohodě a díky bohu si ho moc nevšímali. Jenomže pak se to podělalo a přišel nevyhnutelný průšvih. Adam se nedobrovolně dostal do léčebny. Zde přísnému odvykacímu režimu zpočátku vzdoruje, setkává se s dalšími pacienty a s jejich životy poznamenanými alkoholovou závislostí. Negativní postoj k léčbě a v podstatě i k vlastnímu životu Adamovi vydrží do chvíle, než se sblíží s empatickým terapeutem. Nehostinné prostředí léčebny se pro Adama mění v útočiště a postupně se stává místem sebereflexe nedávné události, která nenávratně změnila jeho život.

Film Abstinent letní kino Vrchlabí
Joker letní kino vrchlabí sezona 2020

JOKER

KDY: SOBOTA 15.8. / 21:00

Krimi / Drama / Thriller / USA / 2019 / 122 min

Dabing  

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck (Joaquin Phoenix) se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět brzy bude znát pod jménem Joker.

Přes prsty

KDY: STŘEDA 19.8. / 21:00

Komedie / Romantický / Sportovní / Česko / Slovensko / 2019 /  101 min

Přes prsty kino Vrchlabí

Addamsova rodina

KDY: PÁTEK 21.8. / 21:00

Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy USA / 2019 /87 min / dabing 

ADDAMSOVA RODINA Letní kino vrchlabí, kino vrhlabí
Bobule letní kino Vrchlabí

3BOBULE

KDY: STŘEDA 26.8. / 21:00

Komedie/ Česko / 2020 / 101 min

HAVEL

KDY: ČTVRTEK 27.8. 21:00

Drama / Životopisný / Česko, 2020, 105 min

Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. „Portrét státníka nečekejte,“ slibuje režisér Slávek Horák. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor. V centru všeho je pak neobvyklý a o to silnější vztah s manželkou Olgou.Film Havel se odehrává mezi roky 1968 a 1989 a zachycuje dlouhou cestu a proměnu hlavního hrdiny od lehkovážného a úspěšného dramatika šedesátých let, přes bojovníka za lidská práva v letech sedmdesátých až po vůdčí osobnost sametové revoluce a celosvětovou ikonu. Dějiny jsou ale až v druhém plánu, film Havel nabízí především velký, vzrušující a málo známý příběh, jakých není ve světě mnoho.

havel

K2 vlastní cestou

KDY: PÁTEK 28.8. / 21:00

Dokumentární / Česko / 2020 / 93 min

K2 vlstní cestou
Lassie se vrací letní kino Vrchlabí (1)

Lassie se vrací

KDY: SOBOTA 29.8. / 21:00

Dobrodružný / Drama / Rodinný / 2020 /100 min / dabing